Giriş

Şifremi Unuttum

Üye Ol

Şifrenizi Kurtarın

Franchise

Emlango'nun Franchise sistemi hakkında bahsetmek istediğimiz şeyler var.

Emlango nasıl çalışır?

Emlango sisteminin asıl amacı az zamanda ve az maliyetle hızlı portföy toplamak ve müşterilere hizmet sunmaktır.
Bunu yaparken minimum personel, maksimum iş prensibiyle tüm teknolojik olanakları kullanarak tam otomasyonla çalışır.

Emlango 0850 li çağrı merkezimiz ve teknolojik altyapımız kanalıyla ve internet sitemiz üzerinden gerekli portföyleri hızlı ve etkin bir şekilde toplar ve pazarlar.

Emlango portföy toplamak için personel , zaman yakıt vb. giderlerle uğraşmaz tüm giderleri minimize eder...

Emlango'nun avantajları nelerdir?

Emlango günümüz emlak sistemi dışında kendi geliştirmiş olduğu bir sistem üzerinden çalışmaktadır. Bu sistem gayrimenkul sahibinden komisyon almamakta, alıcı taraftan komisyon almaktadır. Sistemimiz klasik emlak sistemi ile, sahibinden verilen ilanların olduğu internet sitelerinin olumlu yanlarını toplayıp olumsuz yanlarını ortadan kaldıran bir sistemdir. Geleneksel emlakçılık sisteminde olmayan;

Kredi kartı ile kira, depozito, toplu ödeme yapma seçenekleri,

Online ilan gösterim seçenekleri,

Müşteri yerinde sözleşme imzalama seçeneği,

Eşsiz randevu sistemi ile hem müşteri hem çalışan tarafından dakik iş yapma keyfi.

Açık arttırma özelliği ile acil ilanların hızlı, etkin satımı ve kiralanması.Atıl duran varlıkların açık arttırma yoluyla değerlendirilmesi.

Emlak sihirbazı ile her türlü emlak ihtiyacının müşteri tarafından belirlenmesi ve talep ettiği gayrimenkulün sisteme girer girmez müşteriye online bilgi vermesi.

Tüm ödemelerin taksitli yapılabilmesi,

Ve her gün eklenen yenilikler gibi özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Emlangonun asıl amacı en kısa zamanda hızlı portföy toplamak ve müşterileriyle sürekli iletişim halinde olmaktır. Emlango'nun teknik altyapısı sayesinde sürekli açık olan iletişim kanalları ile franchisee‘lerimiz , müşterilerimiz ve emlango arasında sıkı bir bağ oluşur.

Emlango tüm iş akışını tam otomasyon ve sistematik bir şekilde, tüm detayları sistemin otomatik olarak takip ettiği bir otokontrol sistemine dayanır. Müşterinin ilan verme arzusundan tapudaki satış işlemine kadar tüm evreleri, sistem sıkı bir takip içerisinde yapar ve gerekli yerleri bilgilendirir.

Emlango Franchise Sistemi nasıl çalışır?

Bu sistemde franchiseelerimiz kendilerine ait olan bölgede Emlango tarafından yönlendirilen ilan sahipleri ile sözleşme imzalarlar. Gayrimenkulün detaylarını tam ve eksiksiz olarak girerler, fotoğraflarını çekerler ve ilanlarını asarlar.

Emlango çağrı merkezi ve internet sitesi üzerinden yönlendirilen ilan görme taleplerini, müşteri ile randevulaşarak yerine getirirler. Eğer bir satış işlemi olduysa satış işleminde, müşteriye eşlik ederek tapu işlemlerini tamamlarlar. Bu sistemde iş yükünün çoğunu Emlango üstlenir. Franchisee kendine yetecek kadar minimum bir personel ile kendi bölgesinde olmak koşuluyla lokasyonun çok önemli olmadığı fakat nezih bir mekanda ofisini kurar. Portföy toplamakla, sokak sokak gezmekle uğraşmaz . Emlango'nun gösterdiği müşterilerle, hedefe odaklı çalışır.

Emlango, çağrı merkezi ve internet kanalıyla sizin yerinize tüm ilan portföyünü toplar. Gayrimenkulün gösterilmesi gerektiğine inandığı müşteriyi, randevulaşması için size yönlendirir.

Size sadece gayrimenkulü göstermek kalır.

Emlango'nun Franchisee'lerinden beklentileri nelerdir?

Emlango öncelikle güvenilir emlak asistanı olma misyonunu benimsemiştir. Franchisee’lerimizden öncelikle dürüstlük, samimiyet ve güvenilirlik bekliyoruz.

Franchiseelerimizin, Emlango tarafından gelen, gerek çağrıları, gerek iş emirlerini istenilen zamanda ve eksiksiz yapmalarını istiyoruz.

Franchisee olma şartları nelerdir?

Emlango'nun çalışmak istediği 'franchisee'lerin istekli ve dinamik olmalarını bekliyoruz.

İşimiz, insan ilişkilerinin yoğun olduğu bir sektör olduğundan dolayı, dış görünümün ve iletişimin ön planda olduğunu biliyor, ve 'franchisee'mizin bu şartları taşımasını istiyoruz.

Emlak işinde tecrübeli olmanız gerekmiyor, çünkü biz bayilerimize klasik anlamda bir emlakçılık yaptırmıyoruz. Gerekli eğitimleri 'Emlango' size sağlayacaktır.

Emlango'nun dürüst , güvenilir ve sisteme tam bağlı çalışma ilkesini sonuna kadar yerine getirmelerini bekliyoruz.

Neden Emlango Franchisee olmalıyım?

Çünkü Emlango sizi kapı kapı dolaştırmaz,

Telefonlarla sizin zamanınızı çaldırmaz,

Maliyetlerinizi minumumda tutar,

İşi sizden beklemez,gelen işleri sıkı takip etmeniz yeterlidir.

Bu sistemde siz işinize saygı duyduğunuzda, Emlango karşılığını hızlı bir şekilde verecektir.

Emlango sizi fazla iş yükünden kurtaran bir sistemdir.
Size iş yapmayı sevdirecek bir yazılıma sahiptir. 

Herşey tam otomasyondur. Siz personeli takip etmessiniz çünkü sistem personeli takip eder.

Emlango Franchisee olduğunuzda, sizin için artık her şey hazırdır.
Tek yapmanız gereken emlak portalı üzerinden size gelen bildirimleri zamanında ve eksiksiz olarak gerçekleştirmenizdir.

Emlango Franchisee olduğumda bana ne gibi avantajlar sağlar?

Bu sistemde portföy edinmenize gerek yok. Emlango bu portföyü size hazır olarak sunuyor.

Müşteri telefonlarına da vakit ayırmanıza gerek yok.
Çünkü Emlango, çağrı merkezi kanalıyla tüm müşterilerle yerinize görüşür ve onları size yönlendirir.
Emlango'nun size iş yükü vermeyen bu sistemi sayesinde siz sadece tabletinize gelecek olan bildirimlerle yönlendirilen işleri takip edersiniz.

Birden fazla bölgede bayi olabilir miyim?

Gerekli altyapınız mevcut ise tabi ki mümkün.

Emlango franchisee'ı olduğumda ekstra bir ücret ödeyecek miyim?

Emlango Franchisee bedeli olarak sizden  ücret talep etmez fakat çalışmaya başlayacağınız bölgenin büyüklüğüne göre gerek sosyal medyada, gerek yazılı ve görsel medyada sizin tanıtımınız için bir reklam bedeli belirler.

Bu tanıtımlar sizin bölgede güçlenmeniz için gereklidir.

Bu reklam bedeli bölgenizin büyüklüğüne göre 5.000 TL - 25.000 TL arasında belirlenir. Emlango reklam harcamalarını sizin bölgenizde harcamak üzere kendi inisiyatifiyle değerlendirir, faturalandırarak size iletir.

Emlango sözleşmede yazan görev ve sorumluluklarınızı ve teknik şartnamede yazan kuralları  yerine getirmeniz için sizden bölgenin büyüklüğüne göre 25.000 - 50.000 TL arası bir teminat talep eder. Sizinle yaptığımız sözleşme karşılıklı olarak sonlandırılana kadar bu teminat Emlango tarafından tutulur. Franchise sözleşmesi bittiğinde iade edilir. Franchise şartları yerine getirildiği müddetçe Emlango’ya verilen bu teminat hiçbir şekilde kullanılmaz.

Franchisee olma süreci nasıl işliyor?

Franchisee olmak isteyenlerin öncelikle Franchise Başvuru Formu'nu doldurmalarını istiyoruz.

Ön değerlendirmeyi yaptıktan sonra eğer gerekli şartları taşıdığınıza inanırsak yüz yüze görüşmek için merkez ofisimize davet ediyoruz.

Gerekli eğitimleri gerek sizin gerek personellerinizin alması ve teknik şartnameyi yerine getirmeniz için belli bir zaman veriyoruz.

Eğitimler tamamlanıp , teknik şartnamedeki gereklilikler yerine getirildikten sonra hizmet vermeye başlayabiliyorsunuz .

Aradığımız franchisee olma yeterliliğinin, geniş maddi kaynaklar olmadığını özellikle belirtmek isteriz.

Emlango ile franchisee arasındaki teknik şartname ve maddi detaylar için bize ulaşabilirsiniz...

Emlango franchisee olduğumda gelir paylaşımı nasıl olacak?

Emlango sisteminde 2 tür gelir paylaşımı vardır:

1 - Eğer portföy Emlango tarafından bulunur, çağrıları cevaplama, alıcı müşteriyi bulma işlemlerini Emlango yapar siz sadece verilen adreste müşteriyle sözleşme yapma, Emlango'nun yönlendirdiği müşteriye ilanı gösterme ve tapu satış işlemi  yaparsanız elde edilen komisyon miktarı aşağıdaki şekilde paylaştırılır.  

% 60 sizin payınız, % 30 Emlango % 5  ulusal reklam giderleri % 5 sizin bölgenize özel reklam giderleri.

2 - Eğer portföyü tümüyle siz bulup, müşteriyle sözleşme imzalar ve sisteme girerseniz; emlango size çağrı hizmetlerini sunar, gayrimenkulü görmek isteyenleri size yönlendirir ise elde edilen komisyon miktarı ;

%85 sizin payınız, %15 Emlango Payı olmak üzere paylaştırılır. Havuzda toplanan reklam giderleri 3 ayda bir harcanarak Franchisee ve Emlango markasının gelişimi sağlanır.